Aktywny wypoczynek w górach

 

Zima za pasem, dlatego też warto pomyśleć o zaplanowaniu zimowego wypoczynku, najlepiej w pobliżu gór. Planowanie takiego wyjazdu nie musi wiązać się z obowiązkiem jazdy na nartach czy snowboardzie - w górskich miejscowościach możliwe jest uprawianie wielu innych aktywności, jak chociażby górski trekking.

Bukowina Tatrzańska - apartamenty

Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc jest bez wątpienia Bukowina Tatrzańska. Bukowina oferuje bogate zaplecze noclegowe dla turystów, jak i atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem. Większość właścicieli pensjonatów oraz hoteli oferuje swoim gościom możliwość wykupienia noclegu wraz z wyżywieniem. Dodatkowo właściciele mogą zaproponować swoim gościom również dodatkowe atrakcje, takie jak kuligi czy karnety na prywatne wyciągi w cenie pokoju.

Wypoczynek dla kuracjuszy!

Zimowy wypoczynek w górach to także szansa na podreperowanie zdrowia. Dla osób z problemami z górnymi drogami oddechowymi górski klimat jest idealny do reperowania nadwątlonego zdrowia. Osoby pragnące skorzystać z możliwości kuracji w górach powinny przedłożyć konkretny wniosek do najbliższej siedziby NFZ lub też zadecydować czy stać ich na wypoczynek w prywatnych klinikach. Oferty prywatnych pensjonatów znaleźć można w sieci.

Szukasz wyjątkowego noclegu w górach? Sprawdź nas - Bukowina Tatrzańska apartamenty

 
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności