Apartamenty - Bukowina Tatrzańska

 

Urlop w górach to świetna propozycja dla całej rodziny – dorośli odpoczną tu od pracy i codziennych obowiązków, na dzieci czekają liczne atrakcje i możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W Polsce nie brakuje nam wspaniałych pasm górskich: Bieszczady, Sudety, Gorce, Beskidy. To jednak Tatry cieszą się największa popularnością – monumentalne szczyty oraz zapierające dech w piersiach widoki to tylko niektóre zalety tego wspaniałego regionu. Podhale zaskoczy turystów nie tylko wspaniałym folklorem – to miejsce, gdzie smacznie zjemy, wypoczniemy i spędzimy czas na aktywnym wypoczynku.

Jakie miasto wybrać? Bukowina Tatrzańska, Poronin, Murzasichle, Zakopane?

Pierwszym krokiem jest wybór miejsca docelowego. Decyzja nie jest prosta, a większość osób pragnie zatrzymać się w polskiej stolicy Tatr, czyli Zakopanem. Mamy jednak ciekawsze rozwiązanie – aby nie zgubić się w tłumie turystów i nie musieć szukać nierzadko bardzo drogich noclegów znacznie lepszym rozwiązaniem jest wybranie noclegu w takich miejscowościach jak Bukowina Tatrzańska. To idealne rozwiązanie dla osób podróżujących samochodem! Z Bukowiny do Zakopanego prowadzi prosta i szybka droga. Dzięki temu bez problemu możemy spędzić cały dzień na Krupówkach czy podziwiając widok z Kasprowego Wierchu, nie troszcząc się jednocześnie o tłumy turystów i spokojny sen. Warto dodać także, że apartamenty w Bukowinie mają znacznie atrakcyjniejsze ceny! Bukowina Tatrzańska położona jest w przepięknej okolicy, otoczona wspaniałymi lasami oraz szlakami pieszymi – to idealnie miejsce dla osób ceniących kontakt z przyrodą. Podczas pobytu tu każdego dnia można wybierać się na długie spacery, prowadzące zagajnikami, leśnymi duktami i ścieżkami edukacyjnymi. Bukowina to jednak nie tylko lasy – szeroka oferta turystyczna sprawia, że w tym miejscu nie można się nudzić! Pobliskie stoki narciarskie przypadną do gustu wszystkim miłośnikom narciarstwa i snowboardingu. Obok stoków funkcjonuje wiele szkółek narciarskich dla dzieci i dla dorosłych. Dodatkowo robiąc przerwy w zjazdach skorzystać można także z licznych punktów gastronomicznych. W Bukowinie nie brak także wspaniałych karczm i restauracji. Poza doskonałą kuchnią i regionalnymi przysmakami często odbywają się w nich koncerty na żywo.

Czy apartamenty w Bukowinie są drogie?

Zdecydowanie nie – wystarczy tylko odpowiednio poszukać! Ciekawą ofertę posiadają właściciele Willi Majerczyk, proponując swoim gościom eleganckie pokoje, nowoczesne wyposażenie i wspaniałą panoramę Tatr z okien.

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności