APARTAMENTY BUKOWINA TATRZAŃSKA - WYPOCZYNEK DLA AKTYWNYCH!

 

Szukając ciekawej opcji wypoczynku w górach warto polecić jazdę na rowerze. Jest to opcja dla osób, które znają i lubią aktywność na świeżym powietrzu. Wybierając jazdę na rowerze górskim po zróżnicowanych ścieżkach w górach warto jednak pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa oraz możliwości kontuzji. Z pewnością doskonałym wyborem okaże się Bukowina Tatrzańska, leżąca w niedalekiej odległości od Tatr i oferująca doskonałe trasy rowerowe dla osób o zróżnicowanym poziomie umiejętności.

BUKOWINA TATRZAŃSKA – RAJ DLA ROWERZYSTÓW!

Osoby poszukujące kontaktu z naturą z pewnością docenią liczne szlaki turystyczne, po których mogą poruszać się również rowerem. Coraz więcej pracy wkłada się w oznakowanie specjalnych ścieżek dla rowerzystów, którzy poruszać się mogą po nich z większą swobodą, nie bojąc się jednocześnie o spotkanie z pieszymi. W okolicach Bukowiny nie brakuje ciekawych widokowo tras – zapierający dech widok na Tatry oraz liczne doliny sprawia, że nawet wielogodzinna przejażdżka jest prawdziwą przyjemnością. Wyprawy rowerowe w okolicach Bukowiny to rozrywka dla całej rodziny – rodzice z pewnością chętnie zaszczepią w dzieciach miłość do aktywnego spędzania czasu. Przebywając w górach warto opuścić wynajmowane apartamenty i wyruszyć na szlak! Osoby poszukujące trudniejszych wyzwań nie będą zawiedzione. Trudne wzniesienia także znaleźć można na tym terenie – to jednak gratka dla osób odpowiednio przygotowanych!

APARTAMENTY BUKOWINA TATRZAŃSKA – ATRAKCJE OKOLICY

Jazda na rowerze to jednak nie jedyna atrakcja, która czeka tu na osoby aktywne. Bez wątpienia miłośnicy górskich wędrówek również znajdą tu wiele ciekawych miejsc. Szlaki są doskonale oznaczone, dzięki czemu podczas wędrówek możemy czuć się bezpiecznie. W czasie spacerów po okolicy z pewnością warto bliżej przyjrzeć się tutejszej florze i faunie. Małe dzieci będą zachwycone różnorodnością zwierząt, które je otoczą. Po aktywnym dniu siły regenerować można w licznych punktach gastronomicznych.

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek? Zapraszamy do Willi Majerczyk, gdzie oferujemy doskonałe warunki dla sportowców oraz osób aktywnych! Apartamenty Bukowina Tatrzańska – zapraszamy!

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności