Bukowina Tatrzańska – gdzie szukać noclegu?

 

Podhale jest jednym z najczęściej odwiedzanych regionów w Polsce – wynika to z jego wspaniałych walorów turystycznych, szerokiej bazy noclegowej, ale i dogodnego dojazdu. Osoby zmotoryzowane mogą dojechać tu słynną zakopianką. Ceniący możliwość oglądania widoków powinni wybrać pociąg, który także przemierza całe Podhale. Kursują tu też autokary z całej Polski. Jakie miasto wybrać na wypoczynek? Myśląc o Podhalu najczęściej mamy przed oczami Zakopane, nazywane również zimową stolicą Polski. To chyba najbardziej rozpoznawalne miasto w polskich górach. Pełno tu atrakcji dla dzieci i dorosłych, pensjonatów. Osoby aktywne mogą korzystać z licznych szlaków pieszych. Zakopane każdego weekendu odwiedzane jest przez tysiące turystów, przez co nie zaznamy w nim ciszy i spokoju.

Bukowina- idealna na odpoczynek!

Jeśli pragniemy wypocząć w ciszy z pewnością warto będzie znaleźć nocleg poza Zakopanem. W niedalekiej okolicy leży piękna Bukowina Tatrzańska, znacznie spokojniejsza i mniej gwarna od zimowej stolicy Tatr. Bukowina oferuje nie tylko liczne stoki narciarskie, ale i restauracje, szlaki spacerowe oraz słynne termy. W takich warunkach z pewnością zregenerujemy siły i podładujemy wewnętrzne akumulatory. Sprawdź ofertę najlepszych pensjonatów na Podhalu – Bukowina Tatrzańska nocleg.

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności