BUKOWINA TATRZAŃSKA - POKOJE GOŚCINNE

 

Sporty zimowe są cenione przez wielu Polaków – aktywny wypoczynek na stokach narciarskich stanowi jedną z naszych ulubionych form spędzania wolnego czasu zimą. W Polsce posiadamy ku temu doskonałe warunki: wspaniałe pasma górskie, ale też doskonałą infrastrukturę, dedykowaną właśnie narciarzom czy snowboardzistom. Wśród licznych miejscowości górskich na szczególną uwagę zasługuje Bukowina Tatrzańska, która doskonale sprawdza się jako miejsce wypoczynku, ale i oferuje wiele atrakcji dla osób aktywnych. Wysokiej klasy pokoje gościnne oferuje również Willa Majerczyk.

STOKI O RÓŻNYM POZIOMIE

Osoby pragnące rozpocząć przygodę z nartami czy snowboardem na pewno ucieszy wiadomość, że w Bukowinie tatrzańskiej nie brakuje instruktorów jazdy, jak i stoków narciarskich o zróżnicowanej trudności i nachyleniu. Wiele z nich jest wprost idealnych dla stawiania pierwszych kroków. Dzięki naturalnym warunkom odpowiednim do uprawiania tego rodzaju sportów Bukowina jest idealnym miejscem dla narciarzy czy snowboardzistów. Naśnieżone stoki znaleźć tu można od późnej jesieni, aż do marca!

W Bukowinie nie brak także trudnych i bardziej wymagających tras. To tutaj miejsce dla siebie znajdą miłośnicy freestyle oraz jibbingu. Po aktywnym dniu na stoku narciarze oraz snowboardziści mogą zregenerować swoje siły korzystając z jednego z wielu lokalnych punktów gastronomicznych i oferujących regionalne przysmaki.

BUKOWINA TATRZAŃSKA – POKOJE GOŚCINNE

Osoby pragnące wypoczywać w miastach takich jak Bukowina Tatrzańska nie będą miały problemu ze znalezieniem odpowiedniego lokum dla siebie. Willa Majerczyk chętnie ugości w swoich progach również narciarzy czy snowboardzistów, polecając im najciekawsze trasy zjazdowe w okolicy. Doskonała lokalizacja sprawia, że dojazd do wyciągów nie zajmuje wiele czasu, dzięki czemu goście mają go jeszcze więcej dla aktywności na śniegu!

Willa Majerczyk oferuje pokoje gościnne, dopasowane do wysokich wymagań nawet najbardziej wymagających gości. Sprawdź naszą ofertę – Bukowina Tatrzańska pokoje gościnne!

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności