RAFTING W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

 

Nie masz pomysłu na wspólne spędzenie czasu z przyjaciółmi? Już teraz możesz skorzystać z niesamowitej przygody w Bukowinie Tatrzańskiej! Rafting to rozrywka, która pod wieloma względami nie jest wymagająca, dlatego skorzystać z niej może właściwie każdy bez względu na wiek, czy warunki fizyczne.

AKTYWNY WYPOCZYNEK W TATRACH

Turystyczna odmiana spływu rzecznego, do której używa się różnych rodzajów tratw, łodzi, pontonów, kajaków itp. to wspaniała zabawa dla ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił na rzece górskiej lub spędzić aktywnie wypoczynek z nie małym zastrzykiem adrenaliny. Uczestnicy raftingu wyposażeni są w kapoki, kaski i pagaje, czyli krótkie wiosła o zaokrąglonym piórze. Szaleństwo po górskiej rzece Tatr, topniejący śnieg, spieniona biała woda to wyzwanie dla osób szukających mocnych wrażeń. Trasa spływu biegnie po Białce jedynej w Polsce rzece typu alpejskiego. Wspaniała zabawa w Bukowinie Tatrzańskiej dla osób prywatnych jak i dla firm to możliwość sprawdzenia zarówno siebie jak i swoich pracowników w niecodziennych sytuacjach. 

Sprawność pokonywania przeszkód wodnych, skał i wyłomów zależy od współpracy i komunikacji całego zespołu. Rafting jest zaliczany do sportów ekstremalnych dzięki jednak doskonale wyszkolonym instruktorom i nowoczesnemu sprzętowi sport ten zyskuje coraz większe grono sympatyków.

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności