Bukowina Tatrzańska - jak znaleźć tanie noclegi?

 

Bukowina Tatrzańska nie bez powodu jest uważana za jedno z najbardziej urokliwych miast Podhala. Mniej zatłoczona niż Zakopane, z pewnością stanowi idealne miejsce wypadowe dla narciarzy oraz osób aktywnych. Bukowina oferuje wiele interesujących atrakcji dla osób w każdym wieku. Są tu też noclegi, które nie zrujnują naszego portfela.

Czym oczarowuje turystów Bukowina Tatrzańska?

Bukowina Tatrzańska położona jest w malowniczej okolicy, z której rozciąga się wspaniała panorama Tatr. Odpoczynek tutaj to z pewnością gratka zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych. Dzieci znajdą tu wiele miejsc do zabawy, a osoby starsze z pewnością ucieszy możliwość spacerowania i oddychania świeżym, górskim powietrzem. W Bukowinie nie brak stoków narciarskich, które dopasowane są do zróżnicowanych umiejętności narciarzy. Zarówno przy oślich łączkach jak i stokach o większym nachyleniu znajdziemy wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, serwisy oraz szkółki nauki jazdy. Przy stokach znajdziemy też punkty gastronomiczne, gdzie z pewnością możemy zregenerować siły po całym dniu na stoku. Wokół Bukowiny rozpościerają się liczne ścieżki piesze, które zaprowadzą nas w najurokliwsze miejsca i pokażą wspaniałe punkty widokowe. Niewątpliwie jedną z największych atrakcji Bukowiny są termy. Tutaj nie tylko odpoczniemy, ale i podreperujemy swoje zdrowie. Bukowina to również idealny punkt wyjściowy do organizacji jednodniowych wycieczek. Niedalekie położenie Zakopanego sprawia, że poranny wyjazd pozwoli przespacerować się Krupówkami i skorzystać z kolejki na Kasprowy bez konieczności szukania noclegu w zimowej stolicy Polski. Wieczorem wystarczy wsiąść do samochodu i wrócić! Pobyt w Zakopanem warto połączyć z odwiedzinami na Gubałówce oraz zwiedzaniem niewielkich, zabytkowych kościołów tego miasta. Dzień możemy zakończyć w jednej z licznych karczm.

Bukowina Tatrzańska – tanie noclegi

Szukanie noclegów w Bukowinie nie powinno być dla nas problemem – z pewnością warto zapytać o polecenie znajomych, którzy w tych okolicach już odpoczywali. Ciekawą opcją są tanie noclegi oferowane przez właścicieli Willi Majerczyk. Ten elegancki pensjonat to idealne miejsce do wypoczynku dla par czy rodzin z dziećmi. Willa oferuje eleganckie i wygodne pokoju, wyposażone we wszelkie udogodnienia. Dla klientów przeznaczony jest także parking.

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności