BUKOWINA TATRZAŃSKA NOCLEGI BLISKO BASENÓW

 

Bukowina Tatrzańska to jeden z najchętniej odwiedzanych zakątków Polski – bliskość majestatycznych Tatr oraz wspaniałe górskie powietrze to tylko niektóre z zalet tego miejsca. Bukowina ceniona jest przez osoby młode, rodziny z dziećmi, seniorów. Nie brak tu rozrywek oraz licznych atrakcji dla osób w każdym wieku.

BUKOWINA TATRZAŃSKA – POZNAJ JEJ ZALETY

Bukowina słynie przede wszystkim z term – to obowiązkowy punkt programu dla osób ceniących wody termalne i ich właściwości lecznice. W bukowińskich termach turyści znajdą wiele basenów leczniczych oraz baseny rekreacyjne, również niewielkie baseny idealne dla dzieci. Poza nimi termy oferują także strefę odnowy biologicznej: znajdziemy tam sauny, bicze wodne, możliwość skorzystania z profesjonalnych masaży. 

Termy to jednak nie jedyna atrakcja w okolicy. Osoby aktywne będą zachwycone możliwościami spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zimą Bukowina oferuje liczne stoki narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności. Wokół stoków zlokalizowane są wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, punkty serwisowe oraz liczne punkty gastronomiczne. W okresie wiosenno-letnim turyści mogą korzystać z gęstej sieci ścieżek pieszych, prowadzących daleko poza teren miasta. Osoby ceniące trekking górski mogą też przemieścić się do nieopodal położonego Zakopanego i skorzystać z oferty Tatrzańskiego Parku Narodowego. Poza trekkingiem turyści mogą też skorzystać z możliwości wjechania na Kasprowy Wierch kolejką czy odwiedzenie pięknej Gubałówki. 

Bukowina Tatrzańska i jej okolice to także idealny teren do urządzania sobie wycieczek rowerowych. Region Podhala to świetne miejsce aby rozwijać w sobie pasję zwiedzania na dwóch kółkach. Po aktywnym dniu siły można zregenerować w jednej z licznych karczm czy restauracji, w których serwowane jest regionalne jedzenie. Nierzadko zdarza się, że wieczorami można natrafić na góralskie granie na żywo. 

BUKOWINA TATRZAŃSKA A NOCLEGI BLISKO BASENÓW – CZY TRUDNO JE ZNALEŹĆ?

Szukanie noclegów w Bukowinie nie jest trudne – bogata baza noclegowa sprawia, że każdy z turystów z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Wiele osób poszukuje noclegów w pobliżu term – to również nie będzie problem. Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Chciałbyś spędzić czas w miejscu komfortowym i jednocześnie w rozsądnej cenie? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - bukowina tatrzańska noclegi blisko basenów.

ZAPRASZAMY DO WILLI MAJERCZYK - BUKOWINA TATRZAŃSKA NOCLEGI BLISKO BASENÓW

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności