BUKOWINA TATRZAŃSKA - PIĘKNE PANORAMY, WYGODNE APARTAMENTY, WSPANIAŁA KUCHNIA!

 

Bukowina Tatrzańska znana jest od dziesięcioleci jako jedno z najwspanialszych miejsc wypoczynkowych na Podhalu. Co roku turyści szukają tu spokoju, wspaniałych widoków oraz możliwości odpoczynku. To miejsce idealne dla singli, par, rodzin z dziećmi, osób starszych – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Bukowina Tatrzańska położona jest w niedalekiej odległości od Zakopanego. Od hałaśliwej górskiej stolicy Polski różni ją bardziej kameralna zabudowa, możliwość spacerowania bez tłumów innych turystów. Dodatkowo Bukowina oferuje liczne atrakcje dla osób aktywnych oraz tych, które wola odpoczywać bez zbędnego wysiłku. Do Bukowiny ściągają również osoby ceniące subtelny, górski klimat tej miejscowości. Nie bez przyczyny funkcjonuje tu kilka uzdrowisk – Podhale to wspaniałe miejsce do rekonwalescencji. Osoby młode z pewnością zainteresuje szeroka oferta wypoczynkowa: w okolicy działa wiele stoków o zróżnicowanym stopniu trudności. Na stoku miło spędzą czas osoby od lat jeżdżące na nartach jak i te, które dopiero uczą się tej trudnej sztuki. Warto wiedzieć, że wokół wyciągów działa wiele wypożyczalni sprzętu narciarskiego, serwisów oraz szkółki nauki jazdy.

Poza szaleństwem na stokach turyści mogą korzystać z licznych restauracji, karcz, kawiarni – podawane są w nich lokalne przysmaki a szefowie kuchni wykorzystują wyłącznie świeże i regionalne produkty.

BUKOWINA TATRZAŃSKA NA FERIE ZIMOWE

Bukowina Tatrzańska to idealne miejsce do zaplanowania ferii zimowych dla całej rodziny. W tracie wypoczynku dzieci mogą przebywać na świeżym powietrzu, spacerować, uczestniczyć w zajęciach na stokach narciarskich. W tym czasie rodzice mają możliwość relaksowania się w restauracjach, licznych galeriach lub po prostu zwiedzając okoliczne miasta. Dorośli mogą zaplanować także jednodniową wycieczkę do Zakopanego. Pobyt w Bukowinie okaże się znacznie korzystniejszy dla naszego portfela, a tłumy obecne na Krupówkach nie zakłócą naszego odpoczynku.

GDZIE ZNAJDZIEMY NAJLEPSZE APARTAMENTY?

W Bukowinie nie trudno o nocleg – szeroka baza noclegowa pozwala znaleźć pokoje na miarę swoich potrzeb i możliwości. Szczególną ofertę przedstawia Willa Majerczyk, która oferuje apartamenty w doskonałych cenach. Z okien pensjonatu rozpościera się wspaniała panorama tatr, a pobyt tu to prawdziwa przyjemność dla rodzin z małymi dziećmi.

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności