BUKOWINA TATRZAŃSKA - POZNAJ JEJ ATRAKCJE

 

Szukając idealnego miejsca na zimowy wypoczynek warto zastanowić się nad piękną Bukowiną Tatrzańską, położoną w niewielkiej odległości od polskiej stolicy Tatr. Bukowina to prawdziwy raj dla osób aktywnych oraz tych, którzy wola spędzać czas spokojnie. Warto przyjrzeć się tej miejscowości z bliska!

Bukowina Tatrzańska położona jest w niewielkiej odległości od Zakopanego czy Poronina. Wspaniała, górska panorama to jedna z wielu zalet tego miasteczka. Bukowina jest miastem doskonale zarządzanym, przez co stale rośnie zaplecze gastronomiczne oraz baza hotelowa dedykowana turystom. Osoby zainteresowane wypoczynkiem w tych okolicach mogą dostać się tutaj zarówno samochodem, jak i pociągiem czy autokarem. Warto pamiętać, że w okresie zimy okolice te są przysypane śniegiem, dlatego ruch na drodze jest spowolniony.
W Bukowinie nie brak karczm, restauracji, licznych hoteli – wszystko to oddane jest do dyspozycji gości. Lokalna kuchnia jest słynna na całą Polskę – to właśnie tu możemy spróbować wspaniałej, rozgrzewającej kwaśnicy, delikatnego oscypka czy też aromatycznej baraniny. 

BUKOWINA TATRZAŃSKA DLA AKTYWNYCH

W obrębie miasta jak i w jego sąsiedztwie funkcjonuje wiele stoków narciarskich, dodatkowo naśnieżanych podczas zimy. Gwarantuje to doskonałe warunki oraz możliwość szusowania również wtedy, kiedy zima nie dopisuje. Dodatkowo stoki są ratrakowane.
Wokół stoków zlokalizowane są liczne punkty gastronomiczne, które pozwolą zregenerować siły i posilić się. Również osoby, które dopiero pragną uczyć się jazdy na nartach nie będą pozostawione same sobie. Przy stokach funkcjonuje wiele szkółek nauki jazdy, zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. 

Osoby preferujące spokojne spacery mogą skorzystać z licznych szlaków turystycznych dla pieszych. Prowadzą one w pobliskie lasy i wzgórza, pozwalając na poznanie wspaniałej flory i fauny...

JAK SZUKAĆ NOCLEGU? NOCLEGI BLISKO BASENÓW, STOKÓW...

Warto zacząć szukać noclegów znacznie wcześniej niż planujemy swój urlop – będziemy mieć wtedy gwarancję, że uda nam się znaleźć odpowiednie lokum dla siebie i swoich bliskich. Wiele osób poszukuje miejsc blisko term. Noclegi blisko basenów nie muszą być drogie – świadczy o tym oferta Willi Majerczyk. To urokliwe miejsce oferuje nie tylko wspaniałą atmosferę dla gości, ale także spokój i ciszę, niezbędne podczas wypoczynku.

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności