Pensjonat Poronin

 

Od wielu lat w Polsce wzrasta ruch turystyczny w miejscowościach górskich – wynika to z coraz lepszej infrastruktury oraz chęci poznawania uroków swojego kraju. Tatry bez wątpienia królują w tym zestawieniu – najwyższe szczyty tego pasma widoczne są z odległych miejscowości.

Jak zaplanować urlop na Podhalu?

Urlop w górach każdemu z nas kojarzy się przede wszystkim z wypoczynkiem na stoku, możliwością kosztowania regionalnej kuchni oraz z folklorem. Dla olbrzymiej grupy Polaków zima bez chociaż jednej wizyty w górach jest stracona. Podhale to miejsce łączące wielowiekową kulturę góralską, wysokiej klasy stoki oraz możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – czego chcieć więcej?

Wybierz odpowiedni pensjonat - Poronin!

Na Podhalu nie będziemy mieli problemów ze znalezieniem odpowiedniego noclegu. Poronin, Bukowina Tatrzańska i inne miasta oferują szeroki wybór pensjonatów i hoteli, dopasowanych do potrzeb odwiedzających. Warto wybrać miejsce z widokiem na góry, z którego roztaczać się będzie wspaniała panorama Tatr. Dzięki temu już po przebudzeniu możemy cieszyć oczy wyjątkowymi widokami.

Stoki dla każdego

Zimą chętnie zakładamy na nogi narty oraz deski snowboardowe. Okolice Podgala oferują wiele ciekawych stoków narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości wiele stoków udostępnia tak zwane skojarzone karnety – dzięki nim możliwe jest korzystanie nie z jednego, ale z wielu wyciągów w okolicy. Dla osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem nie ma lepszego miejsca – na Podhalu znaleźć można liczne ośle łączki, na których pewnie postawimy pierwsze, narciarskie kroki. Dodatkowo przy większości stoków funkcjonują szkółki narciarstwa. Zajęcia przeznaczone są dla małych dzieci, jak i osób dorosłych. Pod czujnym okiem doświadczonego instruktora z pewnością poczujemy się pewniej!

Pensjonat Poronin i Zakopane w zasięgu ręki - pensjonat w Bukowinie

Wybierając pensjonat Poronin, w Bukowinie Tatrzańskiej czy okolicach bliskość Zakopanego daje szansę na zorganizowanie jednodniowej wycieczki bez konieczności nocowania w zatłoczonych miastach. Z Bukowiny Tatrzańskiej do Poronina prowadzi prosta droga o długości ok. 12 kilometrów – to naprawdę niewiele! Osoby podróżujące autokarami mogą skorzystać z jednego z wielu przewoźników, którzy stale kursują na tej trasie.

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności