POLSKIE TATRY - WYPOCZYNEK W GÓRACH BUKOWINA TATRZAŃSKA

 

Polskie Tatry posiadają swój niepowtarzalny klimat - wiedzą o tym nie tylko zagorzali fani górskich wędrówek ale i osoby, które korzystają z dobroczynnego klimatu tych okolic.

Zakopane, Bukowina Tatrzańska i inne miasta polskich Tatr oferują wiele interesujących atrakcji nie tylko dla osób aktywnych, ale i tych, które pragną odpocząć w przyjemnych okolicznościach przyrody. Wypoczynek w górach to świetny sposób na urlop wraz z rodziną, partnerem czy nawet samotnie!

WYPOCZYNEK W GÓRACH BUKOWINA TATRZAŃSKA - ATRAKCJE DLA KAŻDEGO!

Na jakie atrakcje mogą liczyć turyści przybywający tłumnie w te okolice? W okresie zimowym działa tu wiele wyciągów narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Wiele domów wczasowych posiada umowy z właścicielami wyciągów i oferuje swoim klientom znacznie tańsze karnety na wyciąg. Poza szaleństwem na stoku turyści mogą zwiedzać okoliczne szlaki turystyczne, również o zróżnicowanym stopniu trudności. Zanim jednak wybierzemy się w góry warto ocenić, czy posiadamy odpowiednią kondycję do poruszania się zimą po Tatrach.

PYSZNE JEDZENIE, GÓRALSKA ATMOSFERA

Wypoczynek w górach to również szansa na skosztowanie wybornych, góralskich przysmaków. Warto skusić się na oscypek z żurawiną oraz na mięso z rusztu.

Zapraszamy za wypoczynek w górach – Willa Majerczyk Bukowina Tatrzańska

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności