SKUTERY ŚNIEŻNE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

 

Bukowina Tatrzańska to idealne miejsce do spędzenia każdej wolnej chwili. Jest to okazja do zabawy oraz oderwania się od codziennych obowiązków. Białe szaleństwo u stóp Tatr na tle pocztówkowych krajobrazów w Bukowinie Tatrzańskiej to gwarancja wspaniałej zabawy. Przejażdżka skuterem śnieżnym po Bukowinie to okazja do zwiedzenia tego wspaniałego miejsca.

SKUTERY ŚNIEŻNE W TATRACH

Łagodne, ekstremalne trasy przeznaczone są dla dorosłych, dzieci oraz grup zorganizowanych zawsze pod okiem doświadczonego instruktora. Podczas skuterowych wypraw uczestnicy poddają się niepowtarzalnej atmosferze. 

WYCIECZKI MOGĄ MIEĆ RÓŻNY CHARAKTER:

jedno godzinne wyprawy to nic innego jak przyjemność jazdy połączona z zwiedzaniem,
trzy godzinne wypady kończą się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek,
całodniowe wycieczki na skuterach śnieżnych stawiają sobie za cel zwiedzenia wielu zakątków Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.
dla dzieci wyznaczone są krótkie i bezpieczne trasy, które zapewniają dobrą zabawę,
dla większej liczby osób śnieżna zabawa zawiera ofertę specjalną w zależności od preferencji.

Uczestnicy ceniący sobie dużą dawkę adrenaliny oraz jazdę połączoną z konkurencjami sprawnościowymi to dla nich idealna okazja do sprawdzenia się w trudnych sytuacjach, oraz przezwyciężenia własnych lęków i obaw.
 

BUKOWINĘ TATRZAŃSKĄ CZEKA NA CIEBIE...

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności