TRASY NARCIARSKIE I TERMY

 

Każdy kto lubi białe szaleństwo powinien udać się do Bukowiny Tatrzańskiej. Trasy są tu dobrze przygotowane, oświetlone, sztucznie dośnieżane i systematycznie unowocześniane.

STACJE NARCIARSKIE

Stacje mają zaplecze usługowe, handlowe i gastronomiczne. Największe stacje w gminie to: Kotelnica Białczańska i Bania w Białce Tatrzańskiej, „Olczański” o „Rusiński” w Bukowinie Tatrzańskiej, „Hawrań” w Jurgowie oraz „Koziniec” o „Litwianka- Grapa” w Czarnej górze.

Trasy posiadają różne stopnie trudności, dlatego każdy narciarz czy deskarz będzie w stanie znaleźć dla siebie idealne rozwiązanie. Trasy przez cały dzień są zadbane, co gwarantuje przyjemną jazdę bez przerwy. To właśnie przez bardzo dobre warunki panujące na stokach, ludzie z całej Polski oraz zagranicy przyjeżdżają na szusowanie po stokach w Bukowinie Tatrzańskiej.

BASENY TERMALNE

Po górskich wędrówkach, biegach czy intensywnych zjazdach warto skorzystać z basenów termalnych, „Terma Buko vina” w Bukowinie Tatrzańskiej, kompleksów rekreacyjno- rehabilitacyjnych z rozległymi aneksami SPA – największych i najnowocześniejszych tego typu w Europie.

Udostępnij:

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności