Bukowina Tatrzańska noclegi z wyżywieniem

 

Podhale jest obecnie jednym z najbardziej popularnych regionów w Polsce – bliskość Tatr oraz wiele możliwości aktywnego spędzania czasu sprawiają, że w tych okolicach wypoczywają tysiące turystów rocznie. Nie powinno to dziwić - już sam widok pięknych Tatr sprawia, że czujemy potęgę natury. Szeroka baza turystyczna to również zachęta do planowania urlopu tutaj. Co warto wiedzieć o tych okolicach?

Bukowina tatrzańska a noclegi z wyżywieniem


Bez wątpienia to Zakopane jest celem większości turystów przyjeżdżających tu z całej Polski. Zakopane, nazywane również zimową stolicą Polski kojarzone jest przede wszystkim z kolejką na Gubałówkę, Krupówkami, oscypkami. Faktycznie, w sezonie letnim i zimowym miasto jest całkowicie oblężone przez przyjezdnych. Dla wielu tłum nie stanowi problemu. Jeśli jednak poszukujemy nieco spokojniejszego miejsca na bazę wypadową zdecydujmy się na nocleg w okolicznych miastach. Najbardziej polecana jest Bukowina Tatrzańska, znana głównie z term. To jednak nie jedyna atrakcja w tej okolicy.

Bukowina Tatrzańska – doskonała baza wypadowa i noclegi z wyżywieniem


Większość turystów szukających noclegu w Bukowinie zakłada, że będzie to dobra baza wypadowa. Wiele w tym prawdy: Bukowina leży w odległości kilkudziesięciu kilometrów od Zakopanego. Wstając rano bez problemu dojedziemy do Zakopanego i w ciągu dnia zwiedzimy najistotniejsze punkty miasta: Krupówki. Osoby ceniące kontakt z naturą mogą zdecydować się również na skorzystanie z kolejki na Kasprowy Wierch – w sezonie warto jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż chętnych nie brakuje. Atrakcją jest z pewnością także spacer do Doliny Chochołowskiej, słynącej z dywanów krokusów na początku każdej wiosny.
Spędzając urlop w Bukowinie nie sposób nie skorzystać z bogatej oferty term – jest to olbrzymi kompleks basenowy, również z sekcjami dla dzieci i przeznaczonych do odnowy biologicznej. W termach każdy znajdzie coś dla siebie! Osoby aktywne będą zadowoleni z pobytu w tych okolicach – poza granicami miasta rozciągają się liczne ścieżki piesze i rowerowe. Prowadzą one do zagajników, na wzgórza, skąd roztacza się wspaniała panorama Tatr.

Zaplecze noclegowe – noclegi z wyżywienie, noclegi w dobrych cenach


W Bukowinie nie ma problemu ze znalezieniem noclegów na każdą kieszeń. Rodziny z dziećmi bez trudu znajdą noclegi z wyżywieniem oraz osobnymi łazienkami, młodzież może korzystać ze schronisk czy domów wczasowych. Zazwyczaj właściciele domów wczasowych udostępniają swoją ofertę w sieci – warto zapoznać się z oferowanymi udogodnieniami.

 

Willa Majerczyk - Bukowina Tatrzańska, noclegi z wyżywieniem

 
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności